Ekibimiz

Avukat Emrehan EVERDİ

1980/Niğde doğumludur. Atatürk Üniversitesi Erzincan Hukuk Fakültesinden 2001 yılında mezun olmuş ve aynı yıl yaptığı avukatlık stajının ardından kurduğu hukuk bürosuyla 2004 yılından beri Ankara’da ve İstanbul’da serbest avukatlık yapmaktadır.

Şirketler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında Yüksek Lisans derecesine sahip olan Avukat Emrehan EVERDİ Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku, İş hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku ve Medeni hukuk başta olmak üzere deneyimli ve donanımlı ekibi ile tüm hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir. Salt hukuk alanında kalmayıp hem yerel hem de uluslararası alanda faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşlara proje geliştirme, danışmanlık gibi çok geniş bir alanda yeterli ve etkin bir hizmet sunmaktadır.

2015 yılında Türkiye’de devreye giren Arabuluculuk uygulamasını takriben 2016 yılında kazanmış olduğu Arabuluculuk unvanı ile zorunlu dava şartı ve ihtiyari arabuluculuk faaliyetini de gerçekleştirmekte olup Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Banka ve Finans Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında uzmanlık eğitimi almıştır.

Aynı şekilde pandemi döneminde de Banka ve Finans Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında arabuluculuk eğitimi vermiştir. İdealist, genç ve etik ilkelere sahip kıymetli hukukçuları mesleğe kazandırma gayesinin yanında adil ve herkes için erişilebilir bir adalet sistemine hizmet eden bir anlayış oluşturma misyonuna sahip olan Emrehan EVERDİ hukuki ihtilafların çözümü hususunda faaliyet göstermekte olup, beraberinde ileride doğması muhtemel ihtilafları önlemek gayesiyle çalışmaları yapmaktadır.

Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi olan Hitit Arabuluculuk Merkezinin kurucu ortağı ve kuruluşundan itibaren de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Avukat Taha Bekir Ekinci

1991 Yılında Erzincan’da doğan Taha Bekir Ekinci, lise öğrenimini Erzincan’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olmuştur.

Stajını Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul’da avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Yabancılar Hukuku, Uluslararası Sözleşmeler, Şirket Birleşmeleri ve Devralmaları ile ilgili olarak pek çok yabancı ve Türk Müvekillerine hizmet vermektedir. İyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Avukat Merve Nur Özkan

2009-2014 yılları arasında Ankara Atatürk Lisesi’nde Rusça dahil olmak üzere hazırlık eğitimi görmüştür.2014-2018 yılları arasında Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim almıştır. Mezun olduğundan itibaren aktif olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

Trafik kazaları, Trafik iş kazaları, Trafik kazalarından doğan maddi ve manevi tazminat davaları, Araç değer kaybı, kazanç kaybı, sigorta ve tahkim üzerine bir çok sertifikaya sahip olup bu tür davalar uzmanlık alanında yer almaktadır.

Aynı şekilde “İş Hukuku” ile ilgili olarak da, eğitim ve sertifika programlarına katılarak alanında uzmanlaşmıştır.

Bunlara ek olarak Şirketler hukuku, Sözleşmelerin hazırlanması süreci, malpraktis davaları, dava takibi konularında müvekkillerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Boşanma davalarına ilişkin protokol hazırlama, çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarında da bilgi ve tecrübeye sahiptir.
İdare Hukuku alanında iptal davası, tam yargı davası , kamulaştırma davalar, uzlaştırmada tecrübeye sahiptir.

Avukat Furkan Kürşat Ekinci

1993 Yılında Erzincan’da doğan Furkan Kürşat Ekinci, lise öğrenimini Erzincan’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun olmuştur.

Mezuniyetinin ardından stajını İstanbul’da tamamladıktan sonra avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır. Yabancılar Hukuku, Göçmenlik Hukuku, Ticaret Hukuku ile ilgili olarak pek çok yabancı ve Türk Müvekillerine hizmet vermektedir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evlidir.

Avukat Merve Çevik

08.12.1994 tarihinde Glasgow doğumludur.

İlkokul ve ortaokul eğitimlerimi Balıkesir’de, lise eğitimimi Konya Lisesinde 2013 yılında tamamladıktan sonra 2017 yılında KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Avukatlık stajını 2018 yılında tamamlamıştır. 2018 yılından itibaren ticari, iş, aile gibi özel hukuktan kaynaklı uyuşmazlıklarda takip ve aktif dava süreçlerini yönetme tecrübesi ve deneyimi mevcuttur.

Said Abdul Wahid SADAT

1990 Yılında Afganistan’ın Pervan ilinde doğmuştur. Lise eğitimini başkent kabilde tamamladıktan sonra Kabil üniversitesi Hukuk fakültesinden 2014 yılında mezun olmuştur,

Farklı resmi ve özel kurumlarda çalışmıştır. 2017 yılında Türkiye’ye eğitimini devam etmek için gelmiş, bir yıllık Türkçe hazırlığını bitirdikten sonra 2019 yılında Selçuk üniversitesi Hukuk fakültesinde Ceza hukuk alanında yüksek lisansını yapmış ve 2021 mezun olmuştur.

Ankara’da yabancılara yönelik hukuk danışmanlığı yapmıştır, ayrıca 2022 yılında Marmara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesinde yönetim bilimler alanında tezsiz yüksek lisans yapmıştır.

Yüksek lisans tezinin yanında farklı makaleler yazmıştır. Farsça, Peştuca, Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerini bilmektedir. Evli ve üç çocuğun babasıdır.

Av.Aleyna Özgün BULUT

28.04.1997 Trabzon doğumludur.İlköğrenim ve ortaöğretimini Samsun’da tamamlamıştır.

Yükseköğrenimini OMÜ/Fen Edebiyat Fakültesi/Psikolojı bölümü ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladıktan sonra stajını 2022 yılında Ankara Barosu’nda başlatmıştır.İdare hukuku ve ceza hukuku ağırlıklı çalışarak staj eğitimini tamamlamıştır.

HMK , CMK seminerlerine katılarak çeşitli sertifakalar alarak hukuk bilgisini geliştirmiştir.

Stj.Avukat Rüveyda BOLAT

18.10.1999 Ankara doğumludur. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Ankara’da tamamlamıştır.

Yükseköğrenimini ise Ankara’nın güzide eğitimine sahip olan Atılım Üniversitende 2023 yılında tamamlayarak stajını başlatmıştır.

HMK, CMK seminerlerine katılarak çeşitli sertifikalar alıp hukuk bilgisini ve nosyonunu geliştirmiştir. Ceza hukuku, aile hukuku gibi alanlara ilgi duymaktadır.

Stj.Avukat Ceyhun Umut

Stj. Av. Ceyhun UMUT 31.05.1999 Ankara’da doğmuştur. İlköğrenimini sırasıyla İzmir, Hakkari, KKTC ve Çanakkale’de; ortaöğrenimini ise Çanakkale’de tamamlamıştır.

Yükseköğrenimini ise Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 3.44 ortalama onur öğrencisi unvanı ile 2022 yılında tamamlamıştır. Üniversite yaşamı boyunca birçok Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sermaye Piyasaları Kurulu ve Anayasa Mahkemesi olmak üzere çeşitli kamu kurum kuruluşu ve yüksek mahkemelerde staj yapmanın yanı sıra uluslararası özel hukuk bürosunda staj yaparak hukuk mesleğinin uygulamadaki gerekliliklerini öğrenerek deneyim kazanmayı hedeflemiştir.

Ceza hukuku, İcra Hukuku ve Aile hukuku gibi alanlara ilgi duymaktadır.

Scroll to Top