Hakkımızda

ofis
ofis2
ofis4

Avukat & Arabulucu Emrehan Everdi

Hukuk Büromuz 2004 yılında kurulmuş olup, 20 yıla yakın mesleki tecrübe ile Ankara ve İstanbul’da aktif olarak avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Emrehan EVERDİ Hukuk Bürosu kurulduğu günden bu yana “Karşılıklı Güven” , “İnsana Saygı”, “Gizlilik” ve “süreklilik” prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur.

Şirketler hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Deniz Ticareti Hukuku, Aile Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Ceza Hukuku ve İcra İflas Hukukunun yanı sıra Milletlerarası Tahkim konusunda uzman ekibimiz ile faaliyet alanımızda kaliteli, şeffaf, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

İngiltere ve Amerika’da bulunan çözüm ortaklarımız ile Londra Tahkim gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri ile uluslararası bir çok uyuşmazlık sürüncemede bırakılmaksızın, takipleri devamlı bir şekilde yapılarak hızlı bir şekilde çözümleri sağlanmıştır.

Uzun yıllar hukukun her alanında yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini sürdürmüş olan hukuk büromuz kurucu avukatımız Emrehan EVERDİ’nin öncülüğünde hukuki hizmetlerimizi titiz, etkin ve konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile uluslararası şirketlere, kurum ve kuruluşlara birçok alanda dünya standartlarında hukuki hizmet sağlamaktayız.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına odaklanıp, bu ihtiyaçların tam olarak anlaşılabilmesi için onlar ile etkin iletişim kurmaktayız. Böylelikle ihtiyaca yönelik katma değer yaratan hizmet sağlamak için çalışmaktayız.

Müvekkillerimizin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamakla beraber, müvekkillerimizin hukuki menfaatlerinin korunabilmesi ve ticari menfaatlerinin hukuka uygunluğunu değerlendirebilmeleri için güncel mevzuat, belirli aralıklarla değişim gösteren içtihatlar ile beraber tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, liyakati misyon edinmekle beraber; yenilikçi, önleyici, çözüm odaklı ve evrensel kriterlere uygun, uzman avukatlarımız ile etkin bir iş bölümü yaparak hizmet sunmayı ilke edindik.

Emrehan EVERDİ Hukuk Bürosu olarak gelinen son aşamada birçok, yerli ve yabancı müvekkillerimize avukatlık hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde faaliyetlerine devam etmekteyiz.

20 yılı aşkındır hizmet vermekte olan hukuk büromuz müvekkillerine, kurumsal firmalara ve şirketlere hizmet vermektedir.

Yerel ve uluslararası projelerde ve uyuşmazlık çözümlerinde deneyimli, dinamik ve sektör uzmanı avukatlarımızla hizmet vermekteyiz.

Scroll to Top